Botox boli, Coloxio nie - zwalcza zmarszczki, ożywia włosy, leczy paznokcie!

Kolagen i kwas hialuronowy w kremach wnikają w skórę tylko w ograniczonym stopniu. Dlatego dostarczając je organizmowi od wewnątrz - regenerują i odmładzają skórę, odżywiają włosy i paznokcie. Doskonała profilaktyka nie tylko przed starzeniem się skóry.

Kolagen to złoty metal wśród środków na zachowanie młodości i urody. Która forma i rodzaj są najskuteczniejsze? Tak, to zależy. Omówmy to trochę.

Cudowne działanie kolagenu

 

W naszym organizmie znajduje się około 30 rodzajów kolagenu! Jest to tkanka łączna komórek. Jest korzystny dla chrząstek, ścięgien i stawów. Ma cudowny wpływ na skórę, włosy, naczynia krwionośne, a nawet rogówkę oczu, zęby i paznokcie.

 botox

Dlaczego warto suplementować kolagen?

 

Organizm wytwarza własny kolagen, ale w ciągu całego życia ta ważna zdolność stopniowo maleje (o około 1,5% rocznie). Po dwudziestym roku życia znacząco tracimy tę zdolność, po trzydziestce pojawiają się pierwsze zmarszczki, później zaczynają boleć nas stawy, jesteśmy bardziej zmęczeni, urazy goją się wolniej. Z wiekiem włókna kolagenowe przerzedzają się, zanika naturalna elastyczność skóry, skóra wysycha, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki.

Rozwiązaniem jest wspomaganie organizmu od zewnątrz - poprzez dostarczanie kolagenu za pomocą wysokiej jakości suplementów diety.

 

Jak wybrać najlepszy suplement kolagenowy?

 

Należy zainteresować się formą, w jakiej kolagen występuje w produkcie. Kolagen hydrolizowany lub peptydy kolagenowe lepiej wchłaniają się do organizmu, czyli są skuteczniejsze. Dlatego wszystkie nasze suplementy kolagenowe Tozax zawierają hydrolizowane peptydy kolagenowe.

Aby działanie kolagenu było tego warte, musi być go duża dawka - co najmniej 3000 mg w dziennej dawce. Badania wykazały również, że dodatkowe minerały i składniki aktywne w suplemencie kolagenowym dodatkowo wzmacniają działanie samego kolagenu.

47_caloxio-gold

Na przykład witamina C. Jest to silny przeciwutleniacz, który poprawia odporność i ogólną kondycję. Ponadto przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu, więc połączenie peptydów kolagenowych i witaminy C to naprawdę silna para!

O kwasie hialuronowym napisano całe powieści kosmetyczne. Może on wiązać duże ilości wody, zapobiegając wysuszaniu i starzeniu się skóry.

Goloxio Gold, produkt zawierający kolagen
Przyjmując suplementy z kolagenem, możemy znacznie spowolnić starzenie się skóry. Szukasz kompletnej odżywki kolagenowej? Nie szukaj dalej, właśnie ją znalazłeś!

Z powrotem do sklepu