Transport i płatność

Transport

Sprzedający wysyła towar kupującemu za pośrednictwem przewoźników normalnie działających na terenie Republiki Czeskiej lub Słowackiej. Dostawa realizowana jest w dni powszednie.

Dostawa towaru do Kupującego następuje poprzez przekazanie towaru pierwszemu przewoźnikowi do transportu dla Kupującego.  Miejscem dostawy towaru jest adres podany przez Kupującego w zamówieniu w kolumnie „adres dostawy".  Sprzedający dostarcza towar na terenie Republiki Czeskiej oraz Słowackiej.

Częścią przyjęcia zamówienia elektronicznego przez Sprzedającego jest podanie terminu wysyłki towaru. Jeżeli towar znajduje się w magazynie Sprzedającego, zostanie wysłany jak najszybciej, zwykle w ciągu 48 godzin od potwierdzenia zamówienia, nie później niż 4 dni robocze.
Jeżeli Kupujący wybrał płatność możliwość płatności za towar za pomocą faktury zaliczkowej, zamówiony towar zostanie wysłany dopiero po zapłaceniu ceny zakupu wraz z podatkiem VAT, najszybciej jak to możliwe zgodnie z możliwościami magazynu. Data wysyłki podana w e-mailu potwierdzającym Sprzedającego jest zatem w tym przypadku jedynie orientacyjna.

W przypadku braku możliwości wysłania zamówionego towaru we wskazanym terminie (nieprzewidywalne przeszkody, problematyczny towar, siła wyższa) czas dostawy wydłuża się w stosownym zakresie.  Sprzedający niezwłocznie zawiadomi Kupującego i poinformuje go o innym terminie lub w miarę możliwości zaproponuje inny produkt, porównywalny z oryginałem.
Jeżeli czas dostawy przekracza stosowny czas ogólnej dostępności danego rodzaju towaru na rynku, klient ma pełne prawo do anulowania zamówienia, telefonicznie lub e-mailem - info@tozax.pl

Cennik transportu

Przy zamówieniach powyżej zł270 wysyłka BEZPŁATNA

Przewoźnik

Płatność

Maks. waga

Cena z podatkiem VAT

 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD

 

za pobraniem/z góry do 30 kg zł15

 

PACZKOMATY INPOST

 

za pobraniem/z góry do 30 kg

zł18

 

Problem z dostawą?

Jeśli przesyłka nie została do Ciebie dostarczona lub wystąpił problem z dostawą (niekompletna/uszkodzona przesyłka, towar niezgodny z zamówieniem), skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub e-mailem na adres info@tozax.pl

 

Warunki płatności

Sprzedawca jest płatnikiem VAT.

Ceny towarów oferowanych na stronie sklepu internetowego www.tozax.pl zawierają podatek VAT.

W przypadku zamówienia towaru o łącznej wartości do kwoty zł270 z VAT, Kupujący jest obciążany opłatą frachtową zgodnie z cennikiem przewoźnika obowiązującym w dniu wysyłki.  Przy zamówieniu towaru o łącznej wartości od kwoty zł270 z VAT, transport towaru dla Kupującego jest bezpłatny. Opłata za opakowanie nie jest naliczana.

O ostatecznej cenie (zawierającej podatek VAT i ewentualne koszty przesyłki), jaką Kupujący będzie zobowiązany zapłacić za zamówiony towar, Kupujący zostanie poinformowany podczas wypełniania zamówienia jeszcze przed jego wiążącym potwierdzeniem.

Kupujący kupuje towar po cenie podanej na stronie internetowej www.tozax.pl w momencie zamawiania towaru.

 

Przy składaniu zamówienia Kupujący ma prawo wybrać sposób płatności:

Gotówka - płatność przy odbiorze osobistym towaru w miejscu wydania.

Za pobraniem - przed odbiorem towaru, który jest dostarczany na wskazany w zamówieniu adres do faktury lub dostawy. (gotówkę od Kupującego przejmuje przewoźnik).

Przelewem - na Twój adres e-mail zostanie wysłana faktura pro forma, towar wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

Płatność kartą online -   za pośrednictwem zabezpieczonego systemu płatności.

 

Towar pozostaje własnością Sprzedającego do czasu kompletnego uiszczenia ceny końcowej.

 

Zwrot lub wymiana towaru z e-sklepu

Warunki zwrotu/wymiany towaru:

  • musi być kompletny
  • musi zostać wysłany osobiście lub dostarczony nie później niż 14 dnia po fizycznym odbiorze,
  • nie może zostać wysyłany za pobraniem, taka przesyłka nie zostanie przez nas odebrana!
  • nie mogą być używane, uszkodzone ani nosić widocznych śladów zużycia.
     

Jeżeli wszystkie powyższe warunki zwrotu towaru zostaną spełnione w ciągu 14 dni, zwrócimy cenę zakupu w ciągu około dziesięciu dni od zwrotu towaru (dostawa osobista lub usługa transportu). W przypadku zwrotu towaru usługą transportową nie zwracamy kosztów związanych z tym transportem.

Procedura zwrotu towaru:
Prosimy o poinformowanie nas o zamiarze zwrotu towaru na adres info@tozax.pl, przy czym będziemy bardzo wdzięczni za podanie prawdziwego powodu, abyśmy mogli w przyszłości ocenić sprawę i wyciągnąć wnioski w celu poprawy naszych usług. 
Zwrot ceny zakupu jest przewidziany przez prawo w ciągu 30 dni, ale jeśli spełnimy poprzednie warunki, zwrócimy pieniądze w ciągu około dziesięciu dni przelewem bankowym na konto podane w wiadomości lub dostarczone wraz z dobra.


Towar należy odesłać na adres:

Levoca, Ovocinarska 32, 05401, Slowacja


Wraz z towarem prosimy o przesłanie wypełnionego formularza, który otrzymałeś wraz z przesyłką, lub możesz go pobrać w formacie pdf tutaj.

 

Z powrotem do sklepu