Ocutix 60 kapsułek - pakiet promocyjny 3+1 gratis Jeśli kupisz więcej niż zł270, wysyłka BEZPŁATNA

Komu pomoże?

- Osoby, które długo pracują przy komputerze

- Osoby, które prowadzą pojazdy w nocy

- Pacjenci z ryzykiem zwyrodnieniowych chorób oczu

 

Na co pomaga?

- Jako profilaktyka prawidłowego funkcjonowania oczu

- Chroni oczy podczas długiego przebywania na słońcu

- Chroni przed chorobami zwyrodnieniowymi oczu 

Skladem (>5 szt)
Kod: 334
Marka: Tozax
zł163,02
Kategoria: E-shop

Luteina to pomarańczowo-czerwony barwnik karotenoidowy wytwarzany przez rośliny, który w dieci występuje w kolorowych owocach i warzywach. W organizmie luteina jest jednym z dominujących pigmentów skupionych w plamce żółtej, wyspecjalizowanym obszarze oka odpowiedzialnym za widzenie centralne. Suplement diety Ocutix zawiera do 25 mg luteiny.

 

WSPARCIE ZDROWIA PŁYNÓW PLAMKI ŻÓŁTEJ I OCHRONA PRZED WOLNYMI RODNIKAMI: Funkcjonalna rola luteiny w tych wrażliwych tkankach polega na ochronie przed powstawaniem wolnych rodników, które powstają za sprawą światła słonecznego.

WSPARCIE ZDROWIA OCZU - Luteina i zeaksantyna to dwa karotenoidy, występujące w warzywach, roślinach i owocach. W organizmie luteina znajduje się w oku w żółtej plamce siatkówki, chroniąc jej przed uszkodzeniem przez niebieskie światło i stres oksydacyjny wywoływany przez wolne rodniki. Ponieważ organizm nie wytwarza karotenoidów w plamce, dieta i suplementy to dwa sposoby na zwiększenie spożycia luteiny i zeaksantyny.

OCHRONA PRZED NIEBIESKIM ŚWIATŁEM - W dzisiejszym nowoczesnym środowisku cyfrowym Twoje oczy są niemal nieustannie bombardowane przez potencjalnie szkodliwe fale niebieskiego światła o wysokiej energii emitowane przez smartfon, tablet, laptop, telewizor i inne ekrany cyfrowe lub urządzenia elektroniczne. Ocutix dostarcza ukierunkowane przeciwutleniacze, które odżywiają oczy i pomagają im walczyć z nadmierną ekspozycją na sztuczne światło cyfrowe, a także ze środowiskowymi i związanymi z wiekiem problemami ze wzrokiem.
WSPARCIE ZDROWYCH SIATKÓWEK - 25 mg luteiny i 1 mg zeaksantyny w Ocutix w 1 kapsułce zapewniają ważne składniki odżywcze, szczególnie w celu ochrony zdrowia i funkcji siatkówki, warstwy komórek nerwowych wyścielającej tylną ścianę oczu. Siatkówka odbiera światło i wysyła sygnały do mózgu, które są przetwarzane na obrazy, które „widzisz”.

 

 

Ocutix zawiera ekstrakt z jagód i świetlika łąkowego, które pomagają w utrzymaniu wzroku i funkcji siatkówki. Witamina A i cynk pomagają utrzymać oczy i błony śluzowe w normie. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu witaminy A i utrzymania prawidłego funkcjonowania wzroku. 

 

Ocutix zawiera również luteinę i zeaksantynę – barwniki roślinne (karotenoidy). W ludzkim ciele gromadzą się głównie w siatkówce. Luteina jest ważnym przeciwutleniaczem dla oczu, ponieważ chroni komórki (zwłaszcza siatkówkę) przed uszkodzeniem przez słońce i chroni przed chorobami zwyrodnieniowymi oczu, zmniejszając ryzyko zaćmy.

 

 

 

Aktivní složky

W 1 kapsułce

Luteina

25 mg

Zeaksantynę

1 mg

Ekstrakt z owoców borówki

40 mg

Ekstrakt ze świetlika łąkowego

30 mg

Witamina A

105 ug

Witamina B1

0,21 mg

Witamina E

1,95 mg

Cynk

2,25 mg

Zalecone dawkowanie: Pij 1 kapsułkę dziennie popijając szklanką wody. 

 

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci. Nie wolno przekraczać ustalonej zalecanej dawki dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety – ciesz się życiem i nie zapominaj o znaczeniu zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. W razie potrzeby skonsultuj się z lekarzem w sprawie przydatności stosowania suplementu. 

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, chronić przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:
Z powrotem do sklepu